top of page

Mine metsa!

Lennart Madisson

14. dets 2022

[object Object], [object Object], [object Object], [object Object], [object Object], [object Object], [object Object], [object Object], [object Object], [object Object]

Retk Tartu Tervisespordikeskusesse


Novembri lõpus tekkis meil metsik mõte: miks mitte võtta endale terake vaba aega, sikutada juhtmed pistikutest ja kihutada kuhugi maale, metsade ja jõgede vahele. Mõeldud-tehtud.


Novembri lõpus läksime terve grupiga Tartu Tervisespordikeskusesse, mis asub Elva maagiliste mändide vahel, keset rahustavat loodust ja lumise jääkaane all olevaid veesilmi.


Et meil igav ei hakkaks, siis tegime enda jaoks põneva programmi, mis pakkus mõnusat vaheldust nii hingele kui ihule. Viisime läbi erinevaid gruppe, voolisime savi, proovisime nii klassikalist joogat kui ka uudset häälejoogat, jalutamise metsas mööda väerada, testisime täpsust lasketiirus, mängisime lauatennist ja olime üldse väga aktiivsed. Tegevust jätkus kuhjaga. Ahjaa, muidugi ei tohi ära unustada reedeõhtust sauna, filmiõhtut ega vägevat lauamänguturniiri, mille lõpp saabus alles hilistel öötundidel.


Toit oli maitsev ja madrats pehme. Retke tagasiside on olnud enam kui positiivne ja õhku on paisatud sotsiaalne tellimus juba sel kevadel sarnase väljasõidu korraldamiseks. 


Igatahes oli tore nädalavahetus ja jääma innuga ootama uut ja põnevat matka!


Täname sooja vastuvõtu, mõnusa keskkonna ja heade toitude eest Tartumaa Tervisespordikeskust!bottom of page